Kalite Kontrol

  • Yükleme Öncesi Analiz
  • Fiziksel Özellikler
  • Uluslararası testler
  • Asya ithalat ihracat
güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar

FOCUS ASIA TRADE

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-fiyataraştırma

KALİTE KONTROL

Asya ülkelerinde ithalat yapmayı planlayan şirketlerin, en uygun fiyatlarla ticaret yapmak istedikleri firmalardan ihtiyaç duydukları malın aynı özelliklere sahip olup olmadığını kontrol etmek ve yaşanabilecek sorunları en aza indirmek için yükleme öncesi kalite kontrol hizmeti sunuyoruz.

İthalatını yapmak istediğiniz malın örneği, fiziksel özellikleri ve teknik bilgilerin tarafımızla paylaşımından sonra ilgili ürünlerin karşılaştırılması ve testleri yapılarak bilginize sunulur.

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-fiyataraştırma

FİZİKSEL ve KİMYASAL TESTLER

İhalat edilecek ve konteynere yüklenecek mallar, anlaşmanın koşulları çerçevesinde tarafımızca kontrol edilerek ve gerekli tüm testlerin yapılması sağlanarak onayınız neticesinde teslim alırız. İhtiyacınız ve talebiniz sonucunda teslimat öncesi gerekli tüm malların teknik ve fiziksel özelliklerinin tespiti için fiziksel ve kimyasal uluslarası testlere tabi tutulur.

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade- fiyataraştırma

KALİTE KONTROL HİZMETLERİ

Sizin için gerekli tüm bilgiler temin edilerek, sözleşme şartları çerçevesinde istediğiniz ürünleri temin etmenize yardımcı oluyoruz. Firma olarak tüm Asya ülkelerinde kalite kontrol hizmeti sunuyoruz.