Fabrika Ziyareti

  • Kurumsal Çalışmalar
  • Pazar Analizi
  • Faktör Analizi
  • Asya ithalat ihracat
güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-fabrikaziyareti

FOCUS ASIA TRADE

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-fabrikaziyareti

FABRİKA ZİYARETİ

Asya ülkelerinde gerçekleştirilmesi düşünülen uzun süreli ticari faaliyetlerinizde günenirlilik ve ürün kalitesinin denetlenmesini talep eden firmaların ihtiyaçlarına tüm Asya bölgesinde kurumsal çözüm sağlıyoruz

Fabrika ve üretim tesisi ziyaretleri yaparak, size gerekli tüm veri ve bilgileri toplayarak size sunuyoruz ve görüşmeleri raporluyoruz. Sizlere ticari faaliyetlerinizde karşılaşacağınız tüm sorunları çözmede yardımcı oluyoruz ve mümkün olan en az riski üstlenmenizi sağlıyoruz.

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-fabrikaziyareti

ANALİZ ve RAPORLAMA

Amacımız sizden aldığımız yetki ve sorumluluk ile fabrikaları ziyaret ederek, firma ve fabrika hakkında görsel ve yazılı bilgileri temin ederek sizlere ulaştırmaktır. Fabrika ziyareti ile herhangi bir ticari anlaşma yapılmadan önce üretim tesisi, araç-gereç, makineler, ekipmanlar, hammadde, aramaddeler, teknik veriler, fabrika kapasitesi, teknik ve idari elemanlar gibi kaliteli ve sürekli üretimi sağlayan birçok faktör analiz edilir ve raporlanır.

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-fabrikaziyareti

KURUMSAL HİZMET

Yeterli gördüğünüz firmalar ile uzun süreli anlaşmalar yapabilir, sonrasında tüm süreci sizlerle birlikte takip ederek size en uygun kurumsal hizmeti sunmaya devam edebiliriz.