Danışmanlık

  • Tedarikçi Firma Uygunluğu
  • Sözleşme Analizi
  • Hayat Danışmanlığı
  • İş Danışmanlığı
güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar

FOCUS ASIA TRADE

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-iş ve hayat danışmanlığı

DANIŞMANLIK

Tüm dünyadaki küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların Asya ülkelerindeki ithalat ve ihracat faaliyetlerinde, pazar araştırması, malın gönderileceği ülkelere malın sevkiyatının yapılması, gümrük işleri gibi aşamalarda kurumsal danışmanlık ve destek hizmeti veriyoruz.

İstenilen koşullarda tedarikçi firma uygunluğu, talebi karşılayacak işgücü, zamanında ve istenen kalitede üretim ilgili firmaların güvenirliliğini sağlıyor. Bu tür firmaların araştırılması ve tespiti aşamasında müşterilerimize en uygun hizmeti en uygun koşullarda sunuyoruz.

Danışmanlık hizmetimizde, ithalatı veya ihracat yapılması planlanan ülkede rekabetçi fiyatların araştırılması, istenilen ürünün istenilen kalitede ve zamanda teslimi ile yardımcı olmak temel prensibimizdir. Uzman danışmanlarımız sizleri tüm süreç ve aşamalarda bilgilendirerek kurumsal partneriniz olarak tüm Asya bölgesinde istenilen malın istenilen fiyat ve kalitede temini amaçlanmaktadır.

Yapılacak sözleşmelerin ilgili yerel dillere çevrilmesini sağlayarak sözleşmelerin resmiyet kazanmasına yardımcı olmaktayız.

FOCUS Asia Trade olarak tüm Asya bölgesinde yaşamak ve yatırım yapmak isteyen kişilere, küçük, orta ve büyük boy firmalara ülke ve sektör analizi, gerekli yasal prosedürler, gümrük mevzuatı, gerekli bilgilerin temini ve raporlaması yapılarak hizmet sağlanmaktır.

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade-iş ve hayat danışmanlığı

HAYAT DANIŞMANLIĞI

Firmamız başta Tayland, Malezya, Endonezya gibi Güneydoğu Asya ülkelerinde yerleşmeye karar vermiş kişilere hayat danışmanlığı hizmeti vermekte ve onların karşılaşabileceği uyum sorunlarını en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

Asya kültürü ve ülkeleri farklı yapısıyla her zaman dünyanın ilgisini çekmektedir. Güleryüzlü insanı, renkli kültürel yapısı ile her yıl milyonlarca insan Asya ülkelerini ziyeret etmekte ve binlerce insan bu ülkelere yerleşmeye karar vermektedir. Eğer siz de yeni bir hayata, yeni bir heyecana hazırsanız profesyonel çalışma arkadaşlarımız çıktığınız bu yeni yolculukta size yardımcı olmaya hazırdır.

Bu bağlamda yerleşmeye karar verdiğiniz ülkenin dilini öğrenmek; uyum sorununu en kısa sürede atlatmaya yardımcı olmaktadır. Alanında uzman personelimiz sizi yerleştiğiniz ülkedeki en iyi yerel dil kurslarına yönlendirmektedir.

güneydoğuasyaticaret-gezi-fuar-trade- iş ve hayat danışmanlığı

İŞ DANIŞMANLIĞI

Focus Asia Trade olarak Asya ülkelerinde yatırım yapmak ve iş kurmak isteyen kişilere danışmanlık veriyoruz, tavsiyelerde bulunuyoruz, onları gerekli yerlere yönlendirerek karşılaşabilecekleri yasal prosedürler hakkında bilgilendiriyoruz.

Bildiğiniz üzere her ülkede iş kurma, çalışma izni ve iş vizesi konusunda farklı uygulamalar mevcuttur. Siyasi istikrarı, uygun yasal koşulları, ucuz işgücü, varolan büyük pazarı ve cazip fırsatları ile başta Tayland, Singapur, Hong Kong, Malezya, Endonezya, Çin, Kamboçya, Filipinler gibi Asya ülkeleri her yıl milyarlarca dolar değerinde yabancı yatırım çekmektedir. Bunların içinde büyük uluslar arası firmaların yanı sıra küçük, orta büyüklükte firmalar ve şahıs firmaları da yer almaktadır.